<span>Digitální</span> profesionální jazykové a univerzální přehrávače pro výuku</span>

Digitální profesionální jazykové a univerzální přehrávače pro výuku

<span>Typ</span> LPR2</span>

Typ LPR2

Typ LPR2 je digitální, profesionální jazykový MP3 přehrávač s nahráváním a převodem CD do USB flash paměti připojitelný k jakékoliv námi vyrobené jazykové učebně s velmi jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.

<span>Typ</span> LPR REPRO</span>

Typ LPR REPRO

Typ LPR REPRO je digitální,profesionální, přenosný jazykový MP3 přehrávač pro ozvučení místnosti s připojením k PC a možností propojení s jakoukoliv námi vyrobenou jazykovou učebnou s velmi jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.

<span>Typ</span> CDP</span>

Typ CDP

Typ CDP je digitální, profesionální jazykový CD MP3 přehrávač připojitelný k jakékoliv námi vyrobené jazykové učebně s velmi jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.

<span>Typ</span> CDP</span>

Typ CDP

Typ CDP je digitální, profesionální jazykový CD  přehrávač připojitelný k jakékoliv námi vyrobené jazykové učebně s velmi jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.

<span>Typ</span> PDLP-CD SD USB</span>

Typ PDLP-CD SD USB

Typ PDLP-CD SD USB je digitální, profesionální, univerzální transportní MP3 přehrávač pro ozvučení místnosti s rádiovým mikrofonem a bezdrátovým dálkovým ovládáním a možností propojení s jakoukoliv námi vyrobenou jazykovou učebnou.

<span>Typ</span> LPP MP3 USBSD AKU</span>

Typ LPP MP3 USBSD AKU

Typ LPP MP3 USBSD AKU je digitální, profesionální, univerzální transportní MP3 přehrávač na kolečkách pro ozvučení místnosti s akumulátorovým i síťovým napájením.

<span>Typ</span> DP 512</span>

Typ DP 512

Typ DP 512 je digitální jazykový přehrávač připojitelný k jakékoliv námi vyrobené jazykové učebně a PC s velmi jednoduchým ovládáním a dlouhou životností.

Petr Zetek – PZK

Max. Gorkého 68
794 01 KRNOV
CZECH REPUBLIC

IČO: 10595511
DIČ: CZ530130087

mobil: (+420) 602 419 577
e-mail: pzkcz@seznam.cz