<span>Náhlavní</span> soupravy pro jazykové učebny s ovládacím pultem</span>

Náhlavní soupravy pro jazykové učebny s ovládacím pultem

<span>Typ</span> PZK1</span>

Typ PZK1

Typ PZK1 jsou vysoce mechanicky odolná a kvalitní sluchátka s dynamickým úzce směrovým mikrofonem sladěná vždy pro dodanou jazykovou soupravu s velkými oboustranně použitelnými náušníky.

<span>Typ</span> PZK2</span>

Typ PZK2

Typ PZK2 jsou vysoce mechanicky odolná a kvalitní sluchátka s dynamickým úzce směrovým mikrofonem sladěná vždy pro dodanou jazykovou soupravu s velkými oboustranně použitelnými náušníky.

<span>Typ</span> PZK3</span>

Typ PZK3

Typ PZK3 jsou vysoce mechanicky odolná a kvalitní sluchátka s dynamickým úzce směrovým mikrofonem sladěná vždy pro dodanou jazykovou soupravu s velkými oboustranně použitelnými náušníky.

<span>Typ</span> PZK4</span>

Typ PZK4

Typ PZK4 jsou vysoce mechanicky odolná a kvalitní sluchátka s elektretovým mikrofonem pro počítačové PC učebny s velkými oboustranně použitelnými náušníky. Sluchátka tohoto typu nesmí být nikdy připojována k ovládacím pultům jazykových učeben PZK !!! Jednoduše rozpoznat nevhodná sluchátka je možné dle vzhledu viz. Obr.

<span>Typ</span> PZK5</span>

Typ PZK5

Typ PZK5 - MB QUART jsou originální Německá velmi vysoce mechanicky odolná a elektricky velmi  kvalitní sluchátka s elektretovým mikrofonem určená do škol pro extrémní mechanické namáhání v počítačových PC učebnách s velkými náušníky. Sluchátka tohoto typu nesmí být nikdy připojována k ovládacím pultům jazykových učeben PZK !!!

Petr Zetek – PZK

Max. Gorkého 68
794 01 KRNOV
CZECH REPUBLIC

IČO: 10595511
DIČ: CZ530130087

mobil: (+420) 602 419 577
e-mail: pzkcz@seznam.cz